29 Ocak 2014 #2264093

Vodafone Yurt Dışında Paket Bilgilendirmesi Yapmıyor!

5 gün yurtdışında bulunduğum sürede Vodafone'un günlük 10 TL olan yurtdışı paketini kullandım. Faturam 276 TL geldi. İlk müşteri hizmeti konuşmasında bir paket aşımı yok denildi. İkinci aramadı arkadaş Hollanda'dan 1 ay sonra geliyor çok normal dedi. Son arkadaş ise paket aşımı var dedi. Ben de paket aşımında bilgilendirme yapmanız gerekmez miydi dedim. Hollanda Vodafone bilgileri çok geç gönderiyormuş, görmemeleri doğalmış gibi bir açıklama ile karşılaştım.


Global bir firmanın böyle bir açıklama yaparak müşteriyi mağdur etmesi kabul edilemez. Bu hafta itibariyle de başka bir operatöre geçeceğim. En çok tavsiye edildiklerini düşünmeleri de çok trajik.

Abdulerim 47 Okunma

Cevaplar

  • Abdulerim13 Şubat 2014

    Standart mesaj atarak çözüm olmaz.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 ve 11.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön