24 Ekim 2016 #6756775

Vodafone Yurt Dışı Kullanmadığım Halde Fatura Yansıtıldı

Geçtiğimiz ay boyunca 16 gün yurt dışında kaldım, fakat bulunduğum şirket etkinliğinde telefonları kullanmayacağımız için tüm gün otelde odamda bıraktım ve hiç arama yapmadım, hiç arama kabul etmedim. Ayrıca daha önce Vodafone tarafından benzer sıkıntı yaşadığım için önce roamıngı, sonra mobil erişimi de daha yurt dışına çıkmadan kapattım. Tüm bunlara rağmen yurt dışında bulunduğum tüm günler için istisnasız şekilde her gün faturama yansıtılarak bana normal tarifeme ek 210 TL'lık fatura yansıtıldı.


İtiraz ettim ama aldığım cevap 16 gün yurt dışında görünüyorsunuz şeklinde. Evet yurt dışında bulundum ama kullanmadım, arama yapmadan, arama almadan, internet kullanmadan ve SMS atmadan bana bu faturayı ödetmelerini kabul etmiyorum. Karşımda muhatap bulamıyorum. Yetkiliye bağlanamıyorum. Resmen ***'den kaçıp Vodafone gelmiştim ama geri dönüş çok yakın. Vodafone şikayet No.: 580**544.

Mete 232 Okunma

Cevaplar

  • Mete28 Ekim 2016

    Telefonumun interneti komple kapaliyken, bana gün içinde bir kaç defa 1kb seviyesinde kullanım olduğunu söylüyorlar. Normalde günde 250 MB ortalama internet kullanan biri olarak ben ne yapiyorumda sadece 1kb geliyor olabilir ki? Bu resmen dupeduz hilelidir. Vodafone bunu sistem olarak yapıyor ve bu vesileyle ek para kazaniyor!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön