14 Eylül 2013 #2011278

Vodafone Yurt Dışı Konuşma Paketi Ücretini İade Etmedi!

02.09.2013 tarihinde Vodafone'dan aylık 60 yurtdışı paketi aldım fakat Amerika'ya indiğimde telefonunda servis yok bilgisi gözükmekteydi. İnternet üzerinden mail sorunun çözümü için mail attım çözüm olarak kendi telefonumu kullanamayacağı ancak telefon kiralayabileceğime dair mail attılar.


Sonuç olarak 06.09.2013 tarihinde Türkiye'ye geri döndüm ve yurt dışı paketinden tek saniye dahi kullanamadığım için 25 TL'lik paket bedelin iadesini istedim. İadenin yapılmayacağına dair mesaj yolladılar. Müşteri hizmetlerini 11.09.2013 tarihinde tekrar aradım ama henüz dönüş olmadı.

Menderes 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında paket açılım işlemi tarafınızdan yapılmış olduğu tespit edilmiş olup, müşteri hizmetleri ile görüşmenizde yapılan hatalı işlem ve tarafınıza verilen hatalı bilgi mevcut olmadığından tarafımızdan müdahale uygun görülmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Menderes18 Eylül 2013

    Tüketici hakları kanununa göre bir hafta içinde iade hakkı varken ben daha kısa sürede bildirdiğim halde henüz iade yapılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön