11 Kasım 2014

Vodafone Yurt Dışı Haksız Kesilen Faturalar!

Yurt dışı tarifesi yaptırayım dedim aradım Vodafone müşteri hizmetlerini 1 aylık 70 lira 120 dakika görüşme ücretini yurt dışı tarifesi olarak aldım? Sonra hac dönüşü 352 lira fatura borcu geldi. Müşteri hizmetlerini aradım ve böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söyledim. Sonra o temsilci sizin 1 aylık süreniz dolmadan 120 dk bitirmişsiniz ondan sonra dk 1.59 kuruş'dan ücretlendirildi dedi.

Sonra her halükarda faturayı ödedik. Ve dedim ki yurt dışı tarifesini kabul etmiyorum iptal edin! İptal ettiler! Daha sonra yine bu ayın faturası geldi 579.20! Yine aradım müşteri hizmetleri? Bu defada müşteri temsilcisi dedi ki efendim yurt dışı aramayı kapattınız ama yurt dışından sizi arayabiliyorlar?

Eyüp 179 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön