21 Eylül 2013 #2023763

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı!

Vodafone 1500 dakikalık paketim var. Ben dk bitince hattımın aramaya izin vermeyeceğini biliyordum çünkü Vodafone'un bu konu ile ilgili reklamlarını biliyorum. Hattıma ait dk bitmesi ile bana mesaj göndermişler. Ben mesajı görmedim kullanmaya devam ettim. Bir hafta sonra beni Vodafone'dan arayıp faturamın 320 TL olduğunu söylediler. Faturayı ödeyebilecek miyim? diye sordular aksi halde hemen hattımı keseceklerini söylediler. Ödeyeceğimi telefona ihtiyacım var dedim.


Şimdi düşünün bir GSM operatörü gerekli gereksiz bir çok konuda mesajlar atıyor her atılan mesajı okumak zorunluluğumuz var mı? Eğer mesaj atıyorsanız ben örneğin 50 dk geçtiğim zaman şu kadar borçlusunuz diye atsaydınız.

Erkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Erkan24 Eylül 2013

    Vodafone yetkilileri bakın sorunu net bir şekilde anlattım bana hala anlamak istemiyorsunuz biz mesaj attık kurtulduk siz dakikalarınızı odukça aştınız diyorsunuz ben buna katılmıyorum Vodafone gibi büyük bir GSM şirketinin abonelerini bu tip tüketim tuzaklarına düşürmeye tenezzül etmemesi gerektiğini vurguluyorum ben daha önce 5 yıl kadar Turkcell kullandım orada kullanmadığınız dakikalar dir sonraki aylara devrediyordu ve kullandığım süre boyunca böyle fahiş bir fatura ile karşılaşmadım siz biz mesaj attık bu bizim sorunumuz değil deyin insanların mağduriyetlerine kulak asmayın GSM tüketim piyasasında "paket aşımına son diye reklamlarınızı yapın" tüketiciler benim gibi samimi olmadığınızı görecekler sizleri bilinçli tüketicilerin eleştiri ve tepkilerine havele ediyor gönderdiğiniz 327 tl lik faturanızı ödeyip en kısa zamanda sizi terk edeceğim

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön