24 Haziran 2014

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı!

Yıllardır Vodafone üyesiyim.Telsim'ken de taşırken de bu hattı kullanırdım.Vodafone bir kaç kez daha orantısız fatura ödemek zorunda kalmıştım ama sonuncusu tam anlamıyla bir rezalet.Faturam 165 TL geldi.Müşteri hizmetlerini aradığımda konuşma süremi 300 dakika aştığı bu yüzden faturamın 120 TL geldiğini söylediler.Müşteri hizmetlerindeki yetkiliye neden süremin dolduğu ile ilgili bir mail atmadınız dediğimde önce atılmıştır dedi.Kontrolleri sonrasında atılmadığını görünce ama hiç paniklemeden atmadıysak atmadık ne yapabilirsin der gibi sadece unutulmuş dedi.Vodafone şirketinde en önemli sorum konuşmasının 500 dakikası 20 TL ise 800 dakikası nasıl 140 tl oluyor?

Türker 309 Okunma

Cevaplar

  • Türker15 Temmuz 2014

    Firma beni gerçekten aradı.Kibar bir bayan sadece kotanızı geçerseniz fiyatlarımız bu dedi.Banka gibi bir anlayışı var Vodafone'nun.Eğer bir hata yapıp limiti aşarsanız bunu sonuna kadar sömürmek üzerine kurulmuş bir sistem.Bu yazıyı okuyan tüm arkadaşlar eşini dostunu uyarsın.

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön