12 Şubat 2014 #2291072

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı

3,5 yıldır Vodafone kullanıcısıyım. Kayıtlarda da görüleceği üzere ortalama ödediğim fatura bedelleri 350 TL - 400 TL. Yurt dışı tarifelerinden dolayı yurt dışına çıktığım zamanlarda ödediğim rakamlar 500 TL'yide geçtiği oluyor. Ayrıca 2 yıldan fazla zaman önce ekstra ikinci bir hat ve cihaz kampanyasından yararlandım aldığım cihazın yarısını kredi kartı ile ödedim.


Son 7-8 aydır ikinci hattımı 15-20 gün kullandım daha sonra hiç kullanmadım. Kartı telefona dahi takmadım. Abartılı faturalar gelmeye başladı. 260 TL ve 500 TL küsür. Vodafone bir çok kez yanlış fatura hesaplamalarıyla bunu daha önce çok kez yaptı. Şimdi 860 TL'lik bir borç görünüyor. Vodafone hangi hak ile benden bunu talep edebiliyor?

Mustafa 45 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa17 Şubat 2014

    beni vodafone la ilgili numaralardan arayan birim olmadı ulaşabileceğiniz numara şikayette bulunduğum numara değil iletişim bilgilerinde mevcut.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 14.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön