30 Ocak 2014 #2266842

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı

40 tl gelmesi gereken faturam 119 tl gelmiştir. Geçen ay tarifemin değiştirilmesi için başvurdum fakat Vodafone yanlışlıkla tarifemi data tarifesine çevirdi ve 10 gün telefonum konuşmalara kapandı. Daha sonra faturama 3 tarife parasını yansıttılar. Hem beni mağdur edip hem de fazla fatura yolladılar.


Müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirmeme rağmen bana dönüş yapmadılar. Vodafone aynı şeyi daha önce bir arkadaşıma daha yapmış. Gerekli tüm mercilere konu ile ilgili şikayette bulunacağım. Bir an önce faturamı normale çevirmelerini istiyorum.

Selda 82 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön