29 Ocak 2014 #2264016

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı

Vodafone yaptığı yanlışı kabullenmiyor ve ilgilenmiyor. Hattımın yanlış dondurulması yüzünden büyük sıkıntılar yaşıyorum. Vodafone, faturamı bir defaya mahsus olmak üzere 7 gün geç ödemem üzere hattımı dondurdu. Faturamı ödedikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp açtırdım. Fakat sonra bir baktım ki 147 liralık bir fatura gelmiş. Oysa benim tarifem 35 TL'lik bir tarife.


a) Vodafone, hattımı neye binaen dondurdu? 3 fatura üst üste geç ödeyenin faturası dondurulurken benim neden bir defaya mahsus olmak üzere geç ödememden dolayı dondurabiliyor?
b) Hattımı açtırdım dakikalarımı ve sms'lerimi neden eksik tanımladı?


Bana hala doğru düzgün bir geri dönüş yapılmadı. Ve çok yavaş bir işleyişi var.

Ali 35 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Ali03 Şubat 2014

  Faturam yine aynı değişen hiçbirşey yok. Hattımı başka operatöre taşıyacağım, nasıl bir firma bu, hem yanlış yapıyor hem de yanlışını müşterilerine çektiriyor.. -'li birşeyler olsaydı bütün eksiler Vodafoneye..

 • Ali30 Ocak 2014

  30.01.2014 saat 14.00 itirabiyle vodafone'den mesaj geldi. Değerli abonemiz, iletmiş olduğunuz fatura şikayetiniz incelenmiş ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir şeklinde. Vodafone yaptığı hata üstüne hatalar yapıyor. Hattımı yanlışlıkla dondurdu ve sonrasında Sms ve Dakikalarımı eksik tanımlamış. Sms iadesini yaptı 60.80 Tl. Dakika iademi yapmamakta direniyor. Aynı şey. Dakikalarımda da aşım yapmadım. Sadece sisteminizde dakika eksik göründüğü için o fatura çıktı. Nasıl inceleme yapıyorsunuz siz. 5 dakikalık çözülecek şeyi 10 gündür çözemediniz. Çok yavaş bir kurumsal firma. Bu kez mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini talep ediyorum..

 • Ali30 Ocak 2014

  Telefonum kısıtlandı. 2 gündür arama yapamıyorum. Dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleşecektir diyorsunuz ama ne zaman?

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön