28 Ağustos 2013 #1979366

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı!

1 senedir vodem kullanmaktayım. Vodemi alırken taahhüt süre bitiminde aynı tarife üzerinden yenilenecek dendiğinden 4 gb hesabını bilen tarifesinden aldım yalnız son aldığım fatura ile şok oldum. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Bir diyor 1 ay önce tarifenizi iptal ettirdiniz ben hayır diyorum sonra mayıs ayında tarifeniz bittiği için böyle oldu. Bir diyor mesaj gelmiş kullanma ücreti olarak 16 mesaj gelmiş tabi bana bunun 2 yada 3'ü ulaştı onlara göre hepsi ulaşmış.


Kullanmış olduğum 3 hattı da kapattıracağım diyorum yapamam diyor. Abone merkezine gidecekmişim. Benim o kadar vaktim ve imkanım yok diyorum nafile. Birde abone merkezi telefonu istiyorum veremiyorsunuz, verdiğinizde cevap yok.

İbrahim 46 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim17 Eylül 2013

  Neyi inceliyorsunuz. ben hattımın kapttırılması ile başvurumu yaptım hala kapanmamış bana fatura gelirse sizi dava edeceğim. Telefonla kapatma işlemini yapamıyoruz diyorsunuz bayiye gitmeniz gerekiyor diyorsunuz. onuda yaptık hala neyi bekliyorsunuz. Bu kadar yapışmayın istemiyorum sizi. ben avea veya türkcell alacağım. yeterki sizden uzak olsunda kim olursa olsun. gerekirse 2 katını öderim ama hizmet alırım. KAPATIN ARTIK

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2013-05-16 13:17 tarihinde tarafınıza gönderilen bilgi mesajı "Degerli musterimiz, cihaz kampanyaniz 15.06.2013 tarihinde sona erecektir. Mevcut paketinizi indirimsiz olarak kullanmaya devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Satış Kanallarına basvurabilirsiniz." 2013-06-15 09:54 tarihinde tarafınıza gönderilen bilgi mesajı "Degerli musterimiz, cihaz kampanyaniz 15.06.2013 tarihinde sona ermistir. Mevcut paketinizi indirimsiz olarak kullanmaya devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Satış Kanallarına basvurabilirsiniz. " Hattınızda tanımlanan kampanyanıza istinaden belirtilen tarihte bilgilendirme sms ulaşmıştır. Hat iptal işlemleri için hattın yasal sahibi bayiye başvurarak 7 iş günü içerisinde düzenlenme sağlanması gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • İbrahim29 Ağustos 2013

  Siz titizlikle incemeye devam edin ben 3 hattımıda başka operatöre taşıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön