27 Ağustos 2013 #1979122

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı!

Vodafone olan hattımı çeşitli sebeplerden dolayı taşımak zorunda kaldım ve 86 TL faturanın ardından geçiş yaptıktan sonra tam 150 TL daha fatura geldi neye uğradığımı şaşırdım. Müşteri hizmetleri faturanın çok büyük bir kısmı için diğer hizmetler demekle yetiniyor açıklama yapmıyor bende ödeme yapmadım. Yarın bir gün birde icra tabligatıyla karşılaşırsam zaten konuyu mahkemeye taşıyacağım.

Tansel 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Son dönem faturanıza hat iptali sonrası kampanya taahhüdünüz kapsamında cayma bedeli yansıdığı ve tarifenize ait toplu süre ücreti yansıdığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön