20 Mart 2013 #1696778

Vodafone Yüksek Fatura ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri!

Ben 10 yıllık Vodafone müşterisiyim. Bu gün mart ayına ait faturamın daha önceki faturalarıma oranla çok daha yüksek olduğunu fark ettim ve Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.


Müşteri hizmetleri ile 1 saat arayla 2 kez görüştüm, fakat sorunuma hiç bir çözüm bulamadım. Her iki yetkili de email adresime fatura ayrıntısını yollayacağını söyledi. Telefonda dakikalarca konuşmuş olmama rağmen, ayrıntı emailime gelmedi. Faturamın neden yüksek gelmiş olabileceğini sorduğumda; her iki yetkili farklı cevaplar verdi.


Vodafone'nun kayıtları incelendiğinde bu bilgiler bulunacaktır. Acilen fatura ayrıntısının tarafıma yollanmasını ve hesabımda görünen fatura fazlasının iadesini rica ediyorum.

Deniz 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 544623xxxx numaralı hattınızda Mart dönem faturanız incelendiğinde mms kullanımınıza istinaden ücretlendirilmiş olduğunuzu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Deniz22 Mart 2013

    Merhaba, Yukarıdaki şikayetimde mart ayına ait faturamın yüksek geldiğini şikayet etmiş olmama rağmen vodafone'nun bana yolladığı fatura ayrıntısında ocak ayından 15 şubata kadar olan aralıktaki faturalarımı yollamış. Oysa ki benim hesap kesip tarihim 15 Şub-15 Mart. Vodafone'nun çok çok acil olarak bana son kesilmiş faturamın ayrıntısını yollamasını rica ediyorum. Yani sadece 15 Şub-15 Mart. Yukarıda belirtilen 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alamamış olmaktan dolayı şikayet var sayfasına yazıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön