01 Mayıs 2013 #1773518

Vodafone Yüksek Fatura Ücreti!

Her zaman 36 - 37 tl. gelen telefon faturası bu ay 168.33 tl geliyor. Konuşma dökümünü inceledim tek tek. Faturada, kdv, öiv vergisi dahil dakika ücreti 43,89 kuruş demelerine rağmen, hesap yapılmış ve üzerine zaten astronomik olan bu vergiler yüklenmiş. Yani kdv, öiv dahil 43,89 kuruş dedikleri dakika ücreti üzerine yüzde 48'lik vergiyi yüklemişler.


Bir de hemen inceleme yapmışsınız ki evlere şenlik. Müşteri hizmetlerini arayınca ulaşılamayan firma 2 saatte faturamı tekrar inceledi hata yapmamışmış. bak sen. Hata bizde zaten.

Hakan 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön