04 Şubat 2014 #2275077

Vodafone Yüksek Fatura Gönderiyor!

İlk olarak şunu söylemek istiyorum. Onca reklamı yapılan bu Vodafone bu kadar mı 3-5 kuruşa muhtaç bunu sormak istiyorum? Size geçip kullandığım güne pişmanım! İlk kez bu kadar paraya düşkün bir firma gördüm.


Müşteri hizmetlerinizden hariç buranın yetkilisi yok mu, okumaz mı bu şikayetleri? Müşteri potansiyeli hiç mi önemli değil sizin nazarınızda? Önemli olan kopardıklarınız mı sizin?


Zaten zor ödedim avukatlık olana kadar, avukata borcumun hepsini kapattım. Bugün fatura gelmiş bana tekrar 43,70 tl. Neyin parasını kesiyorsunuz siz? Acil olarak dönüş yapın lütfen bugün tüketici haklarına giderek başvurumu yapacağım.

Tuba 16 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön