10 Haziran 2014

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi

Kontörlü hat tarifesinden faturalı hat tarifesine geçiş yapmıştım. Taahhüdün sona erdiğini belirten bilgilendirme yapılmadan 112 tl fatura ile karşılaştım. Vodafone müşteri hizmetlerini birkaç defa arayıp itirazımı ilettim. Kaydımın alındığı ve bana bilgi verileceği söylendi. Bir süre sonra aradığımda fatura şikayeti kaydı olmadığı kayıtların belli bir süreden sonra silindiği ve yapacakları bir şey olmadığını söylediler.

M. 129 Okunma

Cevaplar

  • M.09 Temmuz 2014

    Beni arayıp dilekçe istediler. Dilekçeden sonra açıklama yapmadan, dilekçeniz incelenmiş olup hata yoktur mesajı gönderdiler.

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön