26 Ağustos 2013

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

Bundan 4 ay önce Vodafone firmasından taahhütlü olarak İPhone 5 aldım. Aylık 2000 SMS 2000 dakika 2 GB internet olduğunu belirttiler. Ramazan bayramında rehberimdeki kişilere bayram mesajı gönderdim telefonun özelliği gereği mesajlarımı toplu olarak gönderdim takip eden ay gelen faturam aylık taahhüdün üzerinde olduğu için müşteri hizmetlerini aradım ve toplu mesaj gönderdiğim için bana MMS olarak fatura edildiği ve bunun benim hatam olduğu söylendi.
Bu konuda gereğinin yapılmasını istiyorum.

Bülent 135 Okunma

Cevaplar

  • Bülent26 Ağustos 2013

    KULLANIMA BAĞLI HERHANGİ BİR ÜZRETLENDİRMEYİ KABUL ETMİYORUM KULLANIM BENİM AYLIK 2000 SMS HAKKIMDAN DOĞAN KULLANIMDIR. TELEFONUN ÖZELLİĞİ TOPLU MESAJ GÖNDERİYOR DİYE SİZ BANA BUNU FATURA EDEMEZSİNİZ EĞERE BÖYLE BİR ÜZRETLENDİRME YAPTIĞIMIZ SÖZLEŞMEDE YER ALIYORSA LÜTFEN İLGİLİ MADDEYİ BANA BİLDİRİNİZ TEŞEKKÜRLER

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kullanıma bağlı ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön