19 Ağustos 2013

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

1 yıllık Taahhütlü hesabını bilen 4 GB kotalı Vodem aldım. 9 ay boyunca karşılaşmadığım 6669 servisi ile son üç ayımda karşılaştım. 6669 servisinin ne olduğunu ve nereden abone olduğumu bilmiyorum müşteri temsilcileri ile görüştüğümde kendi insiyatifimde olduğunu ve isteğim doğrultusunda bu servise abone olduğumu söylediler. Benim anlamadığım ise neden bu son 3 ay da ben bu problemi yaşıyorum, neden 9 aydır böyle birşeyle karşılaşmadım anlamış değilim. 9 ay toplamında 315 TL fatura öderken bu son 3 ayda toplam fatura tutarı 195 TL Şuan vodemimi iptal ettirdim ve bir daha kesinlikle Vodofone kullanmayı düşünmüyorum.

Ufuk 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanarak ilgili firma sorgulandığında 6669 FİX mobi firmasına ait üyelik görüntülenmediği biglisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön