12 Şubat 2014 #2290883

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

Vodafone 543406**** şirket hattının kullanıcısıyım. Normal şartlarda her ay 25 tl gibi bir fatura ödüyorum. Ancak bu ay paketimi aşma gibi bir durum, mesaj gibi ya da internet kullanımım olmamasına rağmen 84,40 tl fatura geldi.


Online hizmet merkezinde ise fatura dökümanında farklı bir tutar görüyorum. Orada paket dışı bir görüşmem görünmüyor bu ciddi farkı ödemek istemiyorum. Çünkü hiç bir kullanımım söz konu değil Vodafone'un bu problemi en kısa sürede çözmesini istiyorum.

Esra 192 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, hattınız ve talebiniz hakkında bilgilendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön