06 Şubat 2014 #2278531

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

Bu Vodafone gibi bir operatör yok. Yıl sonu tarife bitiyor; ondan sonra bindir bindire bildiğin kadar. Uyarı mesajı atılmıyor, dakikanız 500 dk. düştü denilmiyor, yeni bir tarife için müşteri aranmıyor.


Allah bildikleri gibi yapsın bu firmayı!


En kısa zamanda bırakacağım Vodafone'u. Yazıklar olsun. 200 TL fatura yansıtmışlar 36 TL'lik tarife paketine. Şimdiki paket her yöne 1500 dk güya. Dk kontrolü yapılıyor 1000 dk yazıyor nasıl bir operatör anlamadım.

Eser 19 Okunma

Cevaplar

 • Eser13 Şubat 2014

  Yazıklar olsun. Dahada Vdfn kullanmam..

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Eser09 Şubat 2014

  Vodafone eğer herhangi bir düzenleme yapmazsa bir daha kendileri ile çalışayacağım..

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön