27 Ocak 2014 #2260005

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

05.12.2013 tarihinde Vodafone Şirinevler cep merkezine gidip kamu tarifemi faturayı aşmayan tarifeye çevirdim ve bununla ilgili sözleşme imzaladım.Fatura kesim tarihim 21.12.2013'te yeni tarifeme geçiş yapılmadı, bekledim ve ayın 22'sinde müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettim.


Vodafone müşteri temsilcisi geçişi yaptı fakat ben 1 gün gecikmeden dolayı fatura yansıyacak mı diye sordum hayır dedi. Faturam bu ay 40 küsür gelmeliyken 81 lira geldi. Müşteri temsilcisine durumu izah ediyorum fakat cep merkezinde yaptığım sözleşmenin görünmediğini söylüyor.


Kendi sorumsuzlukları nedeniyle benden 40 lira fazla ödeme bekleyen bu firma neyin peşinde bilmek istiyorum.

Sevda 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön