14 Ekim 2013

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

Vodafone'dan iki yıl önce iki yıllık telefon kampanyalı bir tarifeye üye oldum. Bu telefondan iki yıldan şimdiye kadar hiç bir verim alamadım. Kayıtlarım hep silindi. Vodafone'u arayıp şikayetimi söylemem nafile oldu. İlgilenen olmadı. Bu ay faturam 180 milyon geldi. Neden bu kadar yüksek geldiğini anlamadım.


Eminim ki onları arayıp sormam faydasız olacak. Yine kalem kalem sayıp yapılacak bir şey yok diyecekler. Telefonunuzu da istemiyorum faturanızı da hattınızı da. Vodafone'un artık bu şikayetlerimi kulak ardı etmeyip bir an önce ciddi şekilde ilgilenmesini istiyorum. Yoksa hattımı ve etraftaki tüm hatları hemen iptal edeceğim.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,505705****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde faturalandırmanıza yönelik yapılan kontrollerde sms kullanımları ve paket kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanızdan kaynaklı ücretlendirme olduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön