21 Ocak 2014 #2248832

Vodafone Yüksek Fatura Bedeli Gönderdi!

2 yıldır kullandığım Vodafone hattımın aylık 60-65 TL tutarında fatura ödemesi var, fiyata internet ve sms paketleri de dahil. 3-4 ay önce Vodafone'dan aradılar ve 3 aylık ücretsiz sms paketlerinin olduğunu söylediler.


Ben buna çok sıcak bakmadım çünkü bu işin içinde başka bir şey olduğuna adım gibi emindim. Fakat müşteri temsilcisi çok ısrarcı oldu ve beni maalesef ikna etti ("Herhangi bir ücret alınmayacak ve 3 ayın sonunda eski tarifenizden devam edeceksiniz" dedi.)


3 ayın sonunda 207.60 TL'lik fatura gönderdiler. Neden bu kadar yüksek tutar geldiğini sordum, sms kullanmışsınız dediler. Ben zaten önceden sms paketi kullanıyordum aylık 11 TL ödüyordum. 5 hattımı da kapattırmayı düşünüyorum.

Gürkan 102 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 24.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön