20 Temmuz 2013

Vodafone Yüksek Fatura!

Vodafone'dan hattımı başka bir şebekeye taşıdım. Her ay 49 TL gelen faturam iptal sonrası 150 TL olarak kesildi. Fatura detaylarında 70 TL hiç bir gerekçe bildirmeden diğer kesintiler adı altında bir ücret bulunmakta.


Ayrıca her zaman 8,5 TL plan iletişim vergisi, nasıl olduysa bu faturada 45 TL olarak kesilmiş. Bundan sonra Vodafone kullanmak bir kenara tanıdığım herkesin Vodafone'dan ayrılması için elimden geleni yapacağım.

Raşit 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, ilettiğiniz bildirim incelenmiş olup, 53958***** GSM numaralı hat üzerinden 25.02.2013 tarihinde Cep Kamu Maksi Tarifesi ile Kamu +1 TL 250 Avantaj Kampanyasına giriş yapıldığı görülmüştür. Kampanya esasları gereği taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Tarife değiştirmek, hattı iptal ettirmek (abone isteği veya borç nedeniyle veya fraud nedeniyle), port-out yapmak, şebeke içi geçiş, herhangi bir devir işlemi, kampanyadan çıkmak, dondurma (abone isteği veya borç nedeniyle veya fraud nedeniyle), başka bir taahhütlü kampanyaya giriş durumunda aboneler kampanyadan çıkmış olur. Cayma bedeli olarak, kampanyaya katılımdan çıkış yapılan tarihe kadar kampanyada geçirilen fatura dönemi başına 20 TL faturaya yansıtılır. İlgili tarife ve söz konusu kampanyaya ait detaylı tüm bilgilere www.vodafone.com.tr internet sitesinden, VodafoneCep Merkez’lerden ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’nden ulaşılabilmektedir. Abonemiz tarafından imzalanan taahhütnamede de söz konusu bilgiler yer almaktadır. Abonemizin şikayetine istinaden; 53958***** GSM numaralı hat için 21.06.2013 tarihinde talebi ve onayı doğrultusunda farklı bir operatöre geçiş işleminin yapıldığı görülmüştür.Mevcut Kampanya kapsamında taahhütnameye aykırılık sebebiyle 15.07.2013 tarihli dönem faturasına cayma bedeli tahakkuk etmiştir. Ayrıca; ÖİV data kullanımı için %05 diğer kullanımlar için %25 oranında olup, faturanıza yansıyan ücretler üzerinden hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında tarife ücretlendirilmesi ve faturalandırmada herhangi bir hata bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Raşit22 Temmuz 2013

    Vodafondan hattımı Avea ya taşıdığımda son faturamda 70 tl diğer kesintiler adı altında bir fatura bedeli kesildi. Gerçekten bundan sonra vodafone kullanmayı asla düşünmüyorum

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön