29 Nisan 2013 #1767762

Vodafone Yüksek Fatura!

Ben Ağustos 2010'da Turkcell'den Vodafona 30 TL'lik Kamu Midi tarifesine geçtim, Ancak Fatura 33-34 TL'den aşağı gelmedi. 26 Mart 2013'te beni aradılar ve benim için avantajlı yeni Kamu tarifesini her yöne 1000 dk ve 250 SMS için toplam 35.10 TL olacağını söylediler, ben ısrarla faturaların bu bedelin dışında yüksek olup olmayacağını sordum, kesinlikle 35.10 TL olacak dediler.


Gelen fatura 46.50 TL idi, iki defa aradım, konuştuklarımı anlattım, bana döneceklerini söylediler halen dönen olmadı. Bu faturanın düzeltilmesini istiyorum, benim iki hattım var aksi halde derhal operatörü değiştireceğim,. Acil cevap bekliyorum, kabul etmiyorum.

Hasan 31 Okunma

Cevaplar

  • Hasan02 Mayıs 2013

    Sayın Görevliler, Benim sorunum çözülmedi ve talebim karşılanmadı, Ben aldatıldığımı düşünüyorum, benim bir talebim olmadığı halde aranarak teklif sundunuz, ben ısrarla fatura tutarını sordum, kesinlikle 35.10 TL denildi, bunlar sesli kayıtlar dinlendiğinde anlaşılacaktır. Başka bir hattan geçiş yapsam ücret farkını kabul edebilirim ama benim için aynı hattan sizin talebiniz üzerine tarife değişikliği yapıldı ve ücret farkı alınacağı kesinlikle söylenmedi, söylendiyse de benim anlamayacağım şekilde ifade edildi. Bundan sonra firmanızdan memnuniyetsizliğimi her tanıdığıma söyleyeceğim ve kısa sürede adıma kayıtlı iki hattı da kapatıp başka firmaya geçiş yapacağım. Israrla ve tekrar söylüyorum, Ben aldatıldım, kazıklandım. Beni kaybetmek istemiyorsanız alınan fazla ücreti iade etmelisiniz. Bu işi başka mercilere de taşıyacağım. Hasan ÇAVUŞOĞLU

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift bundle yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön