18 Eylül 2013 #2018289

Vodafone Yüksek Cayma Bedeli Çıkardı!

Vodafone Temmuz 2011'de, son üç aydır hiç kullanılmamış bir internet bağlantı modemi hattının iptali için, kendi call center elemanının 17. 25 TL olarak ifade ettiği cayma bedeli için 5 katı fatura kesti. Faturayı ibraz edemediği gibi fatura içeriği ve miktarı ile ilgili hiçbir tutarlı açıklama getiremedi.


Hat o sırada beyin kanseri olan babamın üzerine olduğu ve babam konuşma yeteneğini yitirdiği için fatura itirazlarımızın değerlendirme aşamasında borç icraya verildi. Babamın en ağır dönemlerinde av. bürosu tarafından icraya verilmekle tehdit edildik. Babamı kaybettik ama şu an, avukatlık masrafları ile bir beş kat daha artan borç için avukatlık bürosu ölmüş babama icra gönderdi.

Şahika 87 Okunma

Cevaplar

 • Şahika25 Eylül 2013

  Bu otomatik cevapları lütfen artık vermeyin, emin olun daha saygıdeğer olur. Evet beni bir bayan aradı ve hiç bir şey yapamayacaklarını ifade etti. Defalarca konuşuldu bu konu ama hala anlatamadık. Biz, bize hiç ulaşmamış ve içeriğini bilmediğimiz bir borcun sizin tarafınızdan açıklanmasını istedik. Siz yalnızca bizi oyaladınız kayıtları inceliyoruz vs. diye ve daha bize bir cevap vermeden, faturayı bile ibraz edemeden avukatlık bürosuna verdiniz. Ne kadar etik bir tutumdur bu? Yapabileceğiniz bir şey olmadığına dair başka bir telefon almak isminizi dahi duymak istemiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Şahika23 Eylül 2013

  Şirketin elle tutulur hiç bir tarafı yok. Keşke yalnızca reklam yapmak yerine biraz da hizmet ve personel kalitesine yatırım yapsa...

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön