17 Eylül 2013

Vodafone Yüksek Cayma Bedeli Çıkardı!

21. 06. 2012 tarihinde 24 ay taahhütlü telefon kampanyasından faydalandım. Şu ada başka bir kampanyadan faydalanmak için yaklaşık 3 aydır arayıp taahhütü iptal etmem sonrasında ki cezai bedeli öğrenmek istedim ve 3 ay önce ki tutar 309 TL ve az önce aramam istinaden belirtilen kalan 9 aylık süreç için istenen tutar 332 TL.

Her ay bu cihazla ilgili tutar ödememe rağmen yaz başından beri cezai bedel düşmek bir yana aksine yükseliyor. Vodafone müşteri temsilcisine neden böyle olduğunu sorduğum da söylediği tek şey ; Taahhünüz var! Konunun incelenmesine ve net cezai bedelin bana bildirilmesini istiyorum. Her ay bu tutar yükseliyorsa ben neden her ay cihaz parası ödüyorum.

Engin 60 Okunma

Cevaplar

  • Engin18 Eylül 2013

    Evet ama ben her ay 15 TL ödüyorum ve 10 TL indirimi var. Normal fiyatı 25 TL , Şayet çıkmam halin de 25X9 = 225 TL gibi bir tutar ödemem gerekiyor. Bu durum da 332 TL'lik tutar neyin tutarı onu merak ediyorum?

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,546620****numaralı hattınız üzerinde mevcutta devam eden kampanyanız için çıkış yapılması durumunda imzalamış olduğunuz kampanya sözleşmesinde yeralan bilgilere yönelik cayma bedeli yansıtılmaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön