28 Ocak 2014 #2260223

Vodafone Yüklü Faturalar Gönderiyor!

Sözleşmem bittiği tarihten bu yana yüklü faturalar gelmekte. Geçen ay müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede sözleşmem bitmiş olmasına rağmen normal şekilde aynı kampanya ile devam edebileceğimi beyan etti. Buna istinaden devam ettim fakat 200 lira üstü bir fatura geldi.


Buna kaç defa itiraz etmem gerek kaç defa dilekçe göndermem gerek bilmiyorum. Dönüş yapan müşteri temsilcisi şaka gibi bildiğim vakıf olduğum cümlelerden bahseder durur. Ayın yarısı ile lira hesabına geçtim vay canına bugün gelen fatura 130 lira üstü.


Kesinlikle Vodafone tercih edilemeyecek bir şebeke imiş. Tahsilat için süper ama müşteri hizmet anlayışı sıfır benim sorunuma iki aydır henüz netlik gelmedi.

Esra 28 Okunma

Cevaplar

 • Esra05 Şubat 2014

  hattı faturasız çevirmiş olmama rağmen almış olduğum bakiyeyi kullanamıyorum neden acaba.o bakiyeyi bana kestiğiniz faturadan düşmenizi talep ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Esra29 Ocak 2014

  yaklasık bır ayı gecen suredır beklıyorum ınsaf artık ınsaf... umarım yuzumun gülecegı bır sonuc olur artık bu kadar sancıya

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön