04 Eylül 2013 #1993184

Vodafone Yüklü Fatura Göndermekten Bıkmadı!

2-3 aydır en az 200 TL fatura gönderiyorsunuz, sizin hatanızdan kaynaklanan faturayı bile ödedim. Son faturam 195 TL Şimdi tekrar geldi 273 TL Ben oradan Vodafone müdürü gibi mi duruyorum? Ya adam akıllı açıklamalı döküm gönderin ya da sonunda sizi mahkemeye vereceğim sıkılmaya başladım sizden.

Turgay 36 Okunma

Cevaplar

  • Turgay06 Eylül 2013

    bir önce ki ay sizin hatanızdan 195 tl geldi onu niye hic görmüyorsunuz da bu ayı incelemissiniz direk :) bilerek ortaya hepsini attım ki bakalım yine islerine geldigi yerden mi tutacaklar diye. beni sasırtmadınız :)

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde mobil ödeme servis kullanımları nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön