10 Temmuz 2014

Vodafone Yüklenmeyen Kontörün Parasını Vermiyor

İletişim üzerin iş yerim var. Vodafone alt bayisiyim. 26,02,2014 tarihinde müşteriye 0541577** numaralı hatta 30 tl'lik komple paket ( kontör ) yüklemesi yapmıştım, fakat 48 saat içerisinde kontör gelmedi. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen nedense gelmedi. Kontörün gitmediğini müşteri hizmetleri de biliyor.


Müşteri itirazı üzerine kendi cebimden parasını iade ettim, kontör iadesi talebinde bulundum, fakat netice alamadım. Aylar geçmesine rağmen sonuç çıkmadı, olan benim 30 tl'ye oldu, cebimden gitti. 30 tl'nin peşinde değilim, lakin bu Vodafone gibi bir şirketin müşteri hizmetlerin yardımcı olmamaları, kontörün veya paranın iade etmemelerine halen aklım almıyor.

Kadir 450 Okunma

Cevaplar

  • Kadir17 Temmuz 2014

    VODAFONE.NET sitesine meaj olarak bildirin demişti, gerekli yazıyı yazdım, halen bi cevap alamadım. bu kadar basit bi sorunu, cözüm sağlamadılar... gelmeyen kontörün parasının iade edilmesini istiyorum.. neden oyalıyorlar halen !!!!

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön