15 Ağustos 2014

Vodafone Yüklenen Bakiyeleri İnternet İçin Kesti!

Yaklaşık 1 yıldır Vodafone kullanıcısıyım. tarifem özgür genç tarifesi. daha önce 19 tl şimdi 22 tl yüklediğim zaman kullanıcı paketim otomatik olarak yenilenirdi. Ancak 11 ağustos 2014 tarihinde yükleme yaptığım zaman tarifemi yenilemek yerine internete 10 tl kesmiş.


Ertesi sabah 10 tl daha kesmiştir. benim paketimde internet var diyelim ki internet paketim bitti eksi bakiye ye mi ya da eksi mb'ta mı paketimi indirmeye başladı ? Ertesi gün 12 tl yükledim 10 tl'si yine günlük internete kesildi kalan tutarları da muhtemelen internete kesti. böyle bir şey ilk defa yaşıyorum. Vodafone kurumsal kimliğini benim nazarımda tamamen kaybetmiştir ve hattımı diğer operatörlerden birine taşıyacağım.

İsmail 308 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön