25 Ağustos 2014

Vodafone Yükleme Yaptığım Halde Paketimi Yenilemedi

Vodafone hattıma 23.08.2014 saat 07.43 itibarı ile yükleme yapılması diye mesaj geldi, ben de aynı gün içinde saat 11.45' de yükleme yaptım. Geç yükleme yaptığım için paket yenilenmemiş ve de bir sonraki güne sarkıyormuş öyle diyor müşteri hizmetleri. Yani bizim yüklediğimiz para yalan oldu. Şikayetçiyim ben böyle bir şeyle ilk defa karşılaşıyorum. Nerede yazıyormuş bu?

Yilmaz 1.260 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Yilmaz25 Ağustos 2014

    542 arıyoruz her aramayada para alıyorsunuz

  • Vodafone Temsilcisi25 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön