14 Mayıs 2013 #1795844

Vodafone Yüklediğim TL Kesildi!

Ben bugün 25 TL vodafone bayisinden kartsız bilgisayardan yükletme yaptım. fakat 1-2 dk içinde gelmesi gerekirken 10 dk sonra geldi mesaj. öncelikle gelen mesaj 25 TL lik yüklemeniz'den 10 TL kesilmiştir mesajı geldi ve daha sonra 25 TL başarı ile yüklenmiştir dedi. kullanmış olduğum telefon galaxy s3 veri ağı modun da kapalı iken bu parayı nasıl kesebiliyor benden anlamış değilim. .


Normalde her yöne 500 dk yapıp her yöne 5000 de özgür genç tarifemden dolayı hediye gelmesini beklerken bunu yaşadım her ay aynı şekilde yapıyordum sadece bu ay böyle birşey oldu. Giden TL min geri tahsil edilmesini istiyorum...!

Emre 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup, ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre14 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili; Sosyal medya paketi yapmışdım. Fakat internetim gitti, facebook' a giremiyorum daha doğrusu hiçbir web sayfasına giremiyorum.. Sorun ne dir nezaman giderilir bu sorun acil cevap verin lütfen

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön