17 Kasım 2014

Vodafone Yüklediğim Bakiyeyi Haksız Yere Bitirdi

Aylık paketim bittikten sonra yenilenmesi için 20 TL yükledim. Ancak paketim yenilenmedi. Vodafone müşteri hizmetleri yükleme yaptığımda internet bağlantımın açık olduğu için paketin yenilenemediğini ve bundan dolayı bakiyemin bittiğini bahane etti ve suçu telefonuma attı.


Madem suçlu telefon, bakiyemi neden siz aldınız diye sordum cevap veremedi. Kendilerine bu konuda mesaj yazdım, zahmet edip geri dönüş bile yapmadılar. Eğer müşteri memnuniyetine önem veren bir kurum oldukları iddiasında bulunuyorlarsa kendi hatalarından dolayı aldıkları bakiyemi geri yatırmaları gerekir.

Süleyman 131 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman03 Aralık 2014

    Kendileri ile tekrar görüştüm. 10 dk. görüşme sonucu herhangi bir çözüm alamadan daha fazla uzatmadan kapattım. Konuştuğum müşteri temsilcisinin konu hakkında hiç bir bilgisi yoktu. Bütün herşeyi baştan anlatmak zorunda kaldım. Şikayetime birşey yazıldı mı diye soruyorum, hayır yazılmadı şikayetiniz tamamlanmış gözüküyor diyor. Nasıl tamamlanmış anlamıyorum. Ben diyorum ki yüklediğim bakiye boşa gitti falan filan. Onlar ulaşamadık diye not yazıyorlar ve şikayeti güya tamamlıyorlar. Bu nedir arkadaş!!! Yazdığım şikayet hakkında hiçbir yerde aldıkları bir kayıt yok, süper profosyonel çalışıyorlar, tebrik ederim. Yüklediğim para ile zengin oldunuz, gözünüz aydın. Saat 22'de arıyorsunuz. Sonra ulaşamadık, siz arayın diyorsunuz. Bu da yetmezmiş gibi arayınca da şu kadar para ödeyeceksin diyorsunuz. Yani daha önce aldığınız yetmedi. Eğer müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olsaydınız, biz normalde şu kadar ücret alıyoruz ama sizin sorununuz çözülene kadar sizden almayacağız gibi birşey demeniz gerekirdi. Neyse buraya sayfalarca birşey yazsam ne olacak? Hiç... Para önemli değil, zaten çok birşey değil, ama büyük bir kurum üç kuruş para için böyle yapmaz...

  • Vodafone Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17/11/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön