07 Eylül 2013

Vodafone YTÜ Teknopark'ta Çekmiyor!

Vodafone'un YTÜ-Teknopark alanında bulunduğumuz yerde çekmemesi ile ilgili bir çok kez aramama ve arkadaşlarımında aramasına rağmen çalışmamız sürüyor bahanesiyle oyalanıyorum. Diğer büyük GSM operatöründe bulunan arkadaşlarım benzer problemi ilettiklerinde 2 gün sonra sinyal tespiti yapan bilgisayarlarla gelindi ve bina içine kadar test yapıldı. Ve hemen mobil baz istasyonu getirildi.


Neden Vodafone yapamıyor anlamıyorum ki. Üstelik %99.9 kapsama garantisi sunuyor. Bana konuşmam kesildiğinde verilen dakikalar hiç bir şey ifade etmiyor. Hala ilgilenilmesini bekliyoruz.

Barış 248 Okunma

Cevaplar

  • Barış11 Eylül 2013

    Sayin yetkili, De?erlendirme sureci yaklasik 6 ayi ge

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu , sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön