18 Nisan 2013 #1749637

Vodafone Yine Yanlışlık!

Yıllardır Vodafone müşterisiyim 29+5 tarifesini kullanıyorum geçenlerde tarifemin sözleşme süresi bittiği için bana dönüş yapıldı.Sözleşmem bitmeden aynı şekilde 500+500 dk şeklinde devam etmek koşuluyla sözleşmeyi yeniledim fakat 17/04/2013 tarihinde bana 262 tl fatura gönderdiler geçen sefer Vodafone shop faturamı kabarttı.


Şimdi de sözleşmeyi geç uyguladıkları için böyle bir faturayla karşılaştım.Vodafone shop uzun uğraşlarım sonucu suçunu kabul etti ücretimi iade etti bu faturamda da bir hata söz konusu faturamın tekrar incelenip düzeltilmesini talep ediyorum. Devam edecek olan sözleşmeyi bitmiş gösterip 500 dakikanın parasını talep ediliyor.Vodafone yetkililerinden yardım bekliyorum.

Mustafa 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa24 Haziran 2013

    temmuza ne kaldı ben unuttum herkes aynı dertten müzdarip ne olaydı telsim kalaydı küresel neyse

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön