22 Nisan 2013 #1757638

Vodafone Yine Lira Kaybı!

Ben Vodafone'nun cep özgür tarifesini kullanıyorum her ay olduğu gibi yine 06. 04. 2013 tarihinde 30 lira yükleme yaptım. 30 lira yükleme karşılığında Vodafonelularla sınırsız 40 kr. diğer operatörlerle 5 dakikası 41 kr. Üstelik msn , facebook ve twiter da vodafone live üzerinden bedava.


Şimdi gel gelelim benim kullandıklarıma facebook bedava olmasına rağmen 9 tl gitti. Telefonuma hiç bir şekilde oyun indirmeme rağmen tamı tamına 21 tl de oyun indirmeye gitmiş. Geriye 10 tl kaldı oda şebekeden dolayı aramaların sonlandırılmasından dolayı gitti.
Müşteri hizmetlerini aradım. Bana kontörlerimin iade edilmeyeceğini söyledi. Haksız yere kaybolan 30 tl kontörümün acilen iade edilmesini istiyorum.

Selamet 54 Okunma

Cevaplar

  • Selamet23 Nisan 2013

    Önce Tüketici haklarına sonra da oparatörümü değiştireceğim bilginize

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 541606**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Ücretlendirme şikayetiniz 22.04.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir.Ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön