05 Aralık 2013

Vodafone Yine Fazla Fatura Gönderdi!

3 ay önce 60 lira gelmesi gereken faturam bir anda 110 lira olarak geldiğinde mecburen 542 hattını arayıp bir de ayrıca arama için ücret ödedim. Haklı olduğum bilgisini 1 hafta sonra söyleyebildiler, tabi 110 lira tahsil ederek.


Sözde ben telefon kampanyasına dahil olmuşum. Fiyat farkının sonraki aydan düşeceği bilgisi ile. Neyse dedim. Geçen ay yine 60 lira gelmesi gereken faturam 90 lira geldiğinde farklı operatöre geçme kararı aldım. Bir kez daha itiraz prosedürüyle uğraşmamak için.


İş yoğunluğundan hattımı taşıyamadım. Biraz önce gelen faturamda ise 107 lira borcum olduğu yazıyor, yine 60 lira gelmesi gerekirken. Sözün özü, bu kadar gelişmiş olduğunu söyleyen Vodafone ekibine yakışmadı.

Uğur 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön