02 Mayıs 2013

Vodafone Yine Fatura Ödemem Alınmadı!

30 Nisan 2013 son ödeme tarihli faturam otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen 02 mayıs 2013 tarihi itibarı ile halen ödenmemiş görünmektedir. Yine ödemeyi almadılar Bu gecikmelerden dolayı normalde 45 TL ödemiş olduğum faturam 57 TL geldi bu aradaki 12 TL farkı neden suçsuz olan ben ödemek zorunda kalıyorum. Daha önce görüşmemize istinaden kredi kartı limitimin yeterli olmadığı söylendi ama öyle bir durum yok. Kredi kartım şu an müsait.

Ali 51 Okunma

Cevaplar

 • Ali18 Mayıs 2013

  sonunda birşey yapıldı gecikme ve açma kapama bedelleri faturamdan düşülmüş artık bundan sonra faturamı kendim ödeyeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan incelemelerde; Ocak 2013, Şubat 2013 ve Mart 2013 fatura dönemlerinize denk gelen Mail Order talimatınızın, sistem güncellemesi sebebi ile gecikmeli devreye girdiği anlaşılmış olup gerekli müdahalenin yapılarak, Şubat 2013 dönem faturanıza yansıyan 0,35 TL gecikme bedeli ile Nisan 2013 dönem faturasınıza yasıyan 2 TL gecikme bedeli ve 10 TL açma bedeli [2 adet] karşılığı toplamda 12,35 TL nin fatura hesabınıza iade edildiği görülmüştür. 12,35 TL Mayıs 2013 dönem faturanızdan mahsup edilecek olup, 08.04.2013 tarihinde isteğiniz ile Mail Order talimatınız iptal edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali05 Mayıs 2013

  Herhangi bir şekilde arayıp durumu izah eden olmadı. Sadece mail göndermişler. Ödeme bilgisi tarafarına ulaşmamışmış vodafone 2a verilmiş otomatik ödeme talimatım var neden almıyorlar.. Sayın Ali Nail Tüylü, İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, 05437993800 numaralı hattınız üzerinden yapılan kontrollerde 30.04.2013 son ödeme tarihli Nisan dönem faturanızın ödeme bilgisinin tarafımıza ulaşmadığı tespit edilmiştir. Hattınız mevcut durumda aktif konumda olduğu görülmekte olup, son ödeme tarihinden 5 iş günü geçen hatlara kısıtlama (aramaya yapmaya kapama) verildiğini, ve söz konusu süreç içerisinde fatura çıkmaya devam ettiğini belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup, tarafımızdan farklı bir müdahale sağlanamamaktadır. Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön