23 Nisan 2013 #1758018

Vodafone Yetkili Kişi Sıkıntısı!

Vodafone 958 smart marka cep telefonumu 5. defa teleservise göndermeme rağmen karşımda bir yetkili bulamıyorum yazılım hatası olan telefonum sürekli yazılım yüklenip geri gönderiliyor ve iki gün sonra şikayetler tekrar başlıyor.


Ben 5 aydır telefonsuz olmama rağmen Vodafone taksit ödüyorum sürekli yanıltmaya yönelik cevaplarla oyalanıyorum telefonu aldığım Avrasya iletişim (Vodafone bayi) asla sorumluluk kabul etmiyor mağduriyetimin giderilmesini ve telefonun değiştirilmesini istiyorum.

Esra 598 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Söz konusu Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Cihazınıza ait IMEI no ile sorgulama yapıldığında, 18.04.2013 tarihinde teslim alındığı ve inceleme aşamasının devam ettiği görülmüştür. Teknik servis değerlendirmesine ekteki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.teleservice.com.tr/tr/status-of-my-device.html Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Esra23 Nisan 2013

    VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ:542 nolu müşteri hizmetlerini defalarca aradım ve sürekli oyalandım.Zaten 5 aydır takip ediyosunuz nasıl bir takip süreciniz var anlayamadım ben telefonun yenisiyle değiştirilmesini istiyorum tüketici haklarımın suistimal edilmesini kınıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön