14 Eylül 2013 #2011453

Vodafone Yetkili Değişikliğimi Hala Yapmadı!

Kurumsal abonesi olduğum firmaya yaklaşık bir ay önce yetkili değişikliği için başvurdum. İlk önce Bursa'da yetkili Vodafone Kurumsal Çözüm Ortağı ile görüştüm kendileri genel merkeze evrakların faxlanması halinde işlerimin daha hızlı yürüyeceğini söylediler. Bir buçuk hafta boyunca çağrı merkezi ile görüşmelerim sonucunda söz konusu evrakları tam 7 kere faxlamak zorunda kaldım.


Her görüştüğüm kişi sistemde kayıt olmadığını bir daha faxlamam gerektiğini söyledi bana. En sonunda işleminiz kayda alınmıştır size cevap dönülecektir cevabını aldım ancak ne cevap dönen oldu ne de gerekli bilgilendirme sağlandı. Hala hatlarımla ilgili işlem yapamıyorum.

Ali 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön