16 Eylül 2014

Vodafone Yetkili Bayii Personelinin Hatası!

2 tane faturalı hattımın faturasını ödemek için bayiye gittim. Bayideki personel teker teker faturasını yatıracağım telefon numaralarını istedi ve işlemi gerçekleştirip bana ödediğime dair iki tane fiş verdi ve ücretini ödedim ( fişler elimde mevcut) Fişleri cüzdanıma koydum acil bir işim vardı oradan ayrıldım.

Yaklaşık 2 hafta sonra arkadaşıma hattımın üzerinden telefon almak için başka bir bayiye gittik, bayiye gittiğimizde arkadaşım bir telefon beğenip alacağı sırada personel hattımın faturalarının bir tanesi olan 78,30 tutarındaki faturamın ödenmediğini söyledi ve mecburen orada tekrar ödedim. Aynı faturayı iki kere ödemiş oldum. Gereğinin yapılmasını paramın iadesini istiyorum.

Yunus 292 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.09.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön