06 Mayıs 2013 #1779292

Vodafone Yetersiz Uyarı Sistemi!

Vodafone cep avantaj mini tarifesini kullanıyorum.20 gün geçti fakat dakikalarınızın yüzde 50,80,100 ünü kullandınız diye bir mesaj gelmedi.Bende daha limit var mesaj gelmedi diye konuştum.Sonra içime bir şüphe düştü aradım sordum 286 milyon ödemem gerektiği söylendi.


Müşteri hizmetlerine mesajların gelmediğini söyledim sistemde gönderilmiş gözüktüğünü söyledi.Ama öyle bir mesaj gelmedi tabi bunu ispat edemem öyle bir teknolojim yok.Halbuki vodafone benim limiti aştığımda her aradığımda beni sesli olarak uyarabilirdi.Ama işlerine geliyor mesajı gönderdim deyip işin içinden sıyrılıyorlar.Bana mesaj ulaşıyor mu bildirimi sms olarak almak istiyor muyum bunlar hep tek taraflı belirlediği şeyler.

İbrahim 18 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim12 Mayıs 2013

    Şu an itibariyle 325 milyon fatura geldi böylesine profosyonel çalıştığını düşündüğümüz tecrübeli firmalar için ne içler acısı bir durum sorunu çözmek yerine sorunu sürdürmeyi tercih ediyorlar kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir firma ve müşteri hizmetleri.Bu faturayı kendi yetersiz bildirim sistemleri için bana ödetiyorlar üstelik bana sms almayı isteyip istemediğimi sormadan herhangi bir mail atmadan herhangi bir sesli uyarıyla uyarmadan.Teşekkürler vodafon çözüm anlayışın bu kadar kurumsallığın bu kadar.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,hattınız üzerinde yapılan kontrollerde,07.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön