16 Şubat 2013 #1636005

Vodafone Yetersiz Hizmet!

8 Ocak 2013 tarihinde abone merkezinden yanlış fatura ödedim İşlemin düzeltilmesi için müşteri hizmetlerini aradım. Evrak faxlamam istendi. Fax çektim. Muhatap olabildiğim tek numara 542 idi. Faxımın onayı var ama karşıdan gelmedi deniliyordu. Tekrar tekrar çektim. Her seferinde başka muhatap ve almadık cevabı.


Aradan 40 gün geçti inceleme sonucu BANKANIZA MÜRACAAT EDECEKMİŞSİNİZ (Müşteri hiz. arkadaşlar ekranda bunu görüyor) sebep? cevap yok. Sanırım yönetim kurulu toplanmış 40 günde bu sonuca varmış. Bu örnek ilk kez mi yaşandı ve değerlendirmesi bu kadar uzun sürdü bilemiyorum. Sözleşmemin biteceği günü bekliyorum bu operatörden çıkmak istiyorum. Böyle hizmet politikası olamaz!

Esin 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hatalı olarak yapmış olduğunuz fatura ödemeniz için talebiniz hakkında şikayetinizi belirten dilekçe ile birlikte bankanız ile irtibata geçmeniz durumunda probleminizin gideriliceği bilgisini paylaşmak isteriz.Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Ayrıca, abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak eleştirinizin ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön