15 Şubat 2013 #1634334

Vodafone Yetersiz Hizmet!

Vodafone hattımı taahütlü aldığımdan cayma bedeli olarak 1956 TL ücret çıkardılar.. İphone 4s cihaz kampanyasından yararlanmaktayım cihazın 1188 TL sını kredi kartımla ödedim.. cihazın toplam fiyatı 2040 TL dir..


Vodafone hattını yaklaşık 7 aydır kullanıyorum daha önceleri biraz iyiydi ama şu anda konuşmak için resmen yaşam mücadelesi vermekteyim. Operatör hiç bir yerde sağlıklı çekmemekte araçla seyahat ederken konuşmak hayal oldu yeni bir gelecek bekler gibi.


Çağrı merkezine çekmeyen bir yer söylüyorum sesiniz tam anlaşılmadı diyor ardından orda bir sorun yok ilk defa siz şikayet ediyorsunuz diyor. Taahütümü bozmak ve sadece cihazın kalan parasını ödemek istiyorum HİÇ MEMNUN DEĞİLİM.

Mustafa 287 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa11 Mart 2014

  şikayetimden bu yana 1 sene 1 ay geçmiş bu konuyla ilgili tek bir dönüş sağlanmamıştır... PARANIZA YAZIK ETMEYİN NASILSA TAAHHÜTLÜ UCUNDA GİDEMEZ BİR YERE MANTIĞI İLE ÇALIŞAN FİRMALARA ASLA TAVİZ VERMEYELİM..

 • Mustafa11 Mart 2014

  bu firma ile kesinlikle bir daha çalışmayacağım... 10 kuruş bile kazandırmayacağım son geçirmeleri.. ara sıra arayıp bir de faturaya fazla yansıttıklarını düşürtmek zorunda kalıyorum o da bir sonra ki faturaya yansıyor..

 • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı olan kampanyayı imzalamış olduğunuz taahütnamedeki ay boyunca kullanmanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Taahütnamede ki sürenizin bitiminden önce kampnayayı sonlandırmanız durumunda taahütnamadede bilgisi mevcut olan cayma medelinin faturanıza yansıyacağı bilgisini iletmek isteriz. Cayma bedeline tarafımızdan müdahale işlemi yapılamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa15 Şubat 2013

  bangır bangır reklam yapıyorsunuz Memnun değilseniz paranız iade diye MECBUREN KULLANIYORUM HİÇ MEMNUN DEĞİLİM TAAHHÜTTEN DOLAYI Cayma bedelini iptal edin hattımı başka operatöre taşıyayım sizden para iadesi istemiyorum. Bana sadece cihazdan kalan 852 TL yi faturalandırın.

 • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön