25 Ocak 2014 #2256034

Vodafone Yeterli Derecede Bilgilendirmedi

15.12.2013 tarihinde tarifemin süresinin dolduğu yeni bir tarifeye geçmezsem tarifemin aynen devam edeceği mesajını aldım. Bende tarifemin aynen devam etmesini tercih ettim, yani 1000 dakika heryöne 35 tl. Ay sonunda gelen 240 liralık faturamı görünce yetkilileri aradım şikayetimi bildirdim. Bana kampanyanın bittiğini fakat tarifenin devam ettiğini bu yüzden faturada hata olmadığını söylediler.


Ben kampanya ve tarife arasındaki farkı bilemem. Tarifeniz devam ediyor dendiğinde 1000 dk devam ediyor olarak algıladım yani yeterince bilgilendirilmedim. Bana kelime oyunu yapıldı. 240 tl olan faturamın düzeltilmesini talep ediyorum.

Tülay 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön