05 Şubat 2014

Vodafone Yenilediğim Tarifeye Ekstra Ücret Yansıtmış

0541-4315*** GSM Vodafone hat sahibiyim. Aynı tarifeyi yeniledim fakat extra ücret yansımış. 58.90 tl fatura ödedim. 21 tl'lik ücretin bir sonraki faturamdan düşülmesini istiyorum. Normalde hattım 34+1=35 tl fakat yüksek fatura gelmeye devam ediyor. 35 tl'nin üzerindeki tutarın hattıma geri yüklenmesini talep ediyorum. Yüklenmediği taktirde başka operatöre geçiş yapacağımı bildiririm.

Zeki 23 Okunma

Cevaplar

  • Zeki29 Mayıs 2014

    Yine Bu Durumdan Dolayı Herhangibir Ücret Yansırmı Sorusuna Fatura Düzenlenmeden Göremem Dedi.Bana Bu Aboneliklerle İlgili Bilgi Alabileceğim 2 Ad.Tel Verdi.Bu Numaraları Aradım Ewet İptal Edilmiş Fakat 14+14=28 Ücret Yansıyacak Ücret İadesi Olmuyor Dedi.Bende Bu Bilnmeden Yapılan Bişey Nasıl Ücret Yansıtıyorsunuz Dedim Çolunuzdan Çocuğunuzdan Çıksın Dedim Kapattım.Vodafonedan İstedim Lütfen Gelecek Fatura Düzenlenirken 28 Tl Ücreti Yansıtmayınız Bu Haksız Yere Alınan Bir Para Bu 28 Tl Kimseye Yaramaz.2 Dakikada 28 Tl Verirsek Biz Evin Yolunu Unuturuz Lütfen Beni Anlayışla Karşılayın Olmazsa Olmazları İstemiyorum Sizden Sadece Haksızlığı Anlayın.Saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön