05 Eylül 2013 #1994677

Vodafone Yenift Paketimi İptal Edemiyorum!

Yenift paketinden memnun kalmadığımı belirtmek isterim. Çok yavaş ve twitter açmıyor, Facebook ta fotoğraflar görünmüyor. Paketimi iptal etmek istiyorum. IPTAL YENIFT yazıp 3636 ya gönderdim, ''İptal etmek istediğiniz pakete sahip değilsiniz'' diyor.


IPTAL YENIFT PLUS yazıp 3636 ya gönderdim fakat bu sefer de ''Hatalı mesaj gönderdiniz'' diyor. IPTAL FT yazıp 3636 ya gönderdiğimde ise 'İşleminiz şu an gerçekleştirilemiyor'' diyor. Paketimi iptal etmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Demet 122 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Yeni Facebook Twitter 20.08.2013 tarihinde iptal işlemi sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön