11 Eylül 2013

Vodafone Yeniden Yükleme Yapmamı İstiyor!

16 TL yükledim vergi varmış 14. 79'a düştü doğal olarak internet paketim aktif olamadı. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım düzeltme yaptı sağolsun fakat 14. 99 ayarlamış doğal olarak gene aktif olmadı. Yeniden aradım ayda 1 kere düzeltme yapabiliyor sistem dediler ne yapacağız yeniden yükleme yapmak istemiyorum 01. krş için ve de sıkıldım artık bu işlerden her ay bir sorun çıkıyor şimdi bana devletin aldığı vergi vs demeyin hepsine kabul fakat düzeltme nasıl 14. 99 oluyor dalga geçer gibi.

Ayşe 38 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe26 Eylül 2013

    cok gec gelen bir cevap oysaki ben 11tl ye 500mb internet almak zorunda kaldım ve bu vodafone den alacagım son hizmet olacak

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında Opsiyon ücreti olan 15 TL hattınıza 0,25 krş müşteri temsilcisi tarafından memnuniyetiniz adına yüklenmiş olup sorun giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön