24 Ocak 2014 #2253505

Vodafone Yeni Tarifeye Geçirmedi

Aralık ayı sonu gibi 0850'lü Vodafone'den arandım. Kullanmış olduğum taahhüt süresinin dolmak üzere olduğunu ve tekrar taahhüt vermemi istediler. Mevcut olduğum tarifeden farklı bir tarife üzerinden onay verdiğim halde taahhüt süresinin geçmesine rağmen yeni tarifeye geçemedim. 16 ocaktan sonra böyle bir sorunla karşılaştığımı bildirdim ve bana geri döneceklerini söylediler.


23 ocakta Vodafone görevlisi A... Bey yaşımdan ötürü tarifeye dahil edilmediğimi bildirdi. Bunun üzerine tekrar Vodafone'u arayıp soyismini bile vermek istemeyen N.... hanımla görüştüm. Bütün sürecin normal seyir ettiğini ve o tutarı ödemek zorunluluğum olduğunu söyledi. Bu yaşadığım haksızlığın giderilmesini istiyorum.

Cafer 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.02.2014 ve 14.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön