02 Şubat 2015
Yorum Yap
#3018626

Vodafone Yeni Tarifeye Başlayamama!

31 Ocak itibariyle biten tarifem yerine yeni tarife talebinde bulunup müşteri hizmetlerinden kaydımı yaptırdım. 1 Şubat itibariyle yeni tarifemin başlayacağını söylediler ama 2 Şubat oldu hala başlamadı. Ne internet kullanabiliyorum ne konuşabiliyorum beni mağdur ettiniz.

Ufuk Ufuk 71 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk12 Şubat 2015

    Bana 542 No. 'lu müşteri hizmetlerini aramamı söylemişsiniz. Zaten ben buraya şikayetimi yazmadan defalarca aradım ama bana bekleyin demekten başka bir çözüm üretilmedi. Günümüzde operatör değiştirirken bile 2-3 günde tamamlanan işlemler, Vodafone da sadece süresi dolmuş olan tarifemi yenilemek için 5 günde bile gerçekleşmedi. Ben bu olayın şirket tarafından daha fazla para koparmak amacıyla bilerek yapıldığını düşünerek operatör değiştirdim.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Şubat 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler